Konsultant ślubny

by admin

Ślub i wesele to bardzo kosztowny, długi i odpowiedzialny projekt. Tu nie ma miejsca na pomyłkę. Czasami jeden źle wybrany podwykonawca może zniszczyć rok ślubnych przygotowań. Dlatego proponujemy współpracę z profesjonalnym konsultantem ślubnym. Z konsultantem, który pracuje dla Państwa cały rok a nie tylko w dniu wesela.

Nazywam się Aleksandra Kwiecień, od roku 2011 zajmuję się profesjonalną organizacją ślubów i wesel. Interesuje mnie wszystko to, co z branżą weselną jest związane. Śledzę polskie i zagraniczne trendy, jednak to zawsze Młoda Para jest dla mnie głównym źródłem inspiracji.

Od początku działalności zorganizowałam ponad trzysta wesel, podczas których bawiło się tysiące osób. Prowadziłam szkolenia dla konsultantów ślubnych oparte o swój autorski program szkoleniowy. Przejechałam setki tysięcy kilometrów, żeby uczestniczyć w najważniejszych ślubnych eventach w Polsce i za granicą. Stworzyłam bloga, który od 2012 roku inspiruje młode pary. W 2016 roku wydana została moja pierwsza książka Terminarz Panny Młodej. W roku 2020 wydałam jedyny w Polsce Perfect Planner. Interaktywny Organizer Ślubny  W latach 2015-2018 pisałam artykuły między innymi do Magazynu ślubnego Panna Młoda. Ponadto od początku działalności obejmowałam patronat medialny nad innymi książkami, konkursami czy eventami związanymi z tematyką ślubną.